KWIECIŃSCY – Ośrodek Szkoleniowo-Usługowy Pępowo | Szkolenia BHP | Szkolenia PPOŻ | Usługi BHP i PPOŻ OŚRODEK SZKOLENIA
BIURO USŁUG BHP I PPOŻ.
Zadzwoń
65 573 69 92
Napisz do nas
Formularz kontaktowy

E-LEARNING BHP

pobrane

 SZKOLENIA BHP E-LEARNING

e.bhp-szkolenia.pl

 

Oferujemy Państwu przeprowadzenie szkoleń BHP online – metodą e-learning. Nasza platforma szkoleniowa umożliwia uczestnikowi szkolenia BHP naukę w czasie i trybie dostosowanym do jego możliwości.

Po wybraniu i zamówieniu odpowiedniego szkolenia każdy uczestnik szkolenia BHP przez Internet otrzymuje indywidualny login i hasło wraz z instrukcją dalszego postępowania.

Przeprowadzamy okresowe szkolenia BHP w formie samokształcenia kierowanego do następujących stanowisk:

Szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

Kilka powodów dla których warto zamówić nasze szkolenia BHP online?

Interaktywność i multimedia – przy naszych szkoleniach nie będziesz się nudził! Szkolenia bhp online zostały wykonane przy pomocy najnowszego oprogramowania, wzbogacone są animacjami, głosem lektora i quizami – podsumowującymi wiedzę.

Część merytoryczna e-learningowych szkoleń BHP została opracowana przez Specjalistów BHP z wieloletnim stażem pracy. Poza slajdami zawsze masz dostępne dodatkowe informacje oraz przywoływane akty prawne. Tak więc jeżeli jakieś zagadnienie zainteresuje Cię bardziej – będziesz mógł dowiedzieć się więcej.

Nasze szkolenia są dostępne w wersji polsko i anglojęzycznej.

Zaświadczenie otrzymujesz natychmiast po zdaniu egzaminu – w formie elektronicznej na maila. Jeżeli chcesz, dodatkowo prześlemy Ci wersję papierową. Będzie to odpowiednie potwierdzenie odbytego szkolenia i ukończenia go z wynikiem pozytywnym.

W celu wejscia na platformę proszę kliknąć  w poniższą ikonkę

21148242-ikona-e-learning